Matematika 4 – domácí příprava

Dobrý den,

všechny Vás moc zdravím a přeji Vám plno sil do dalšího boje v následujícím měsíci.

Milí rodiče mám na Vás prosbu 🙂

Nepotřebuji zasílat fotografie prací vašich dětí z pracovního sešitu a školního sešitu. Věřím, že s dětmi poctivě pracujete, děti počítají až se jim z hlav kouří. Navíc Vás focením a zasíláním nechci zatěžovat. Ale prosím Vás, kontrolujte jim průběžně pracovní sešity a výpočty v sešitě. Je důležité, aby si uvědomili svou chybu a případně se neučili špatný postup.

Cvičné testy budu zasílat i nadále. (ty mi prosím posílejte dál 🙂 )Děkuji Vám za jejich zaslání a vypracování. Váš zájem a aktivita dětí mě opravdu moc těší.

Pokud by se Vám nedařilo nebo měli jakékoliv dotazy, tak mě prosím kontaktujte.

školní mail: milena.hromadkova@seznam.cz

nově přes Teams ( třídní učitelé by Vám měli zaslat přístupové údaje, zkusím s dětmi navázat kontakt a můžeme se vidět face to face 🙂 )