Podzimní dobrodružství v družině

Ve středu 24.10. se děti ze školní družiny I. oddělení prošly do přírody, kde je čekala dobrodružná cesta lesem. Děti se rozdělily do čtyř týmů, ve kterých budou spolupracovat celý školní rok. V lese měly plnit úkoly, hledat přírodniny, pojmenovat zvířátka a poznat paroží, tento úkol je nejvíc pobavil. Vzhledem k tomu, že byly příznivé podmínky pro pouštění draků, vydali jsme se k poldru, kde nám dráčci k naší velké radosti létali vysoko. Odpoledne uteklo jako voda a byl čas na návrat! V družině nás čekalo příjemné teplíčko, vydlabané strašidýlko, které nás straší od úterý. A skvělou podzimní atmosféru úžasně doplňují moc pěkné podzimní výtvory dětí. Ve čtvrtek jsme se ještě rádi k dobrodružství vrátili a dokonce i namalovali. Myslím, že jsme si všichni toto krásné, dlouhé, prosluněné a občas i profoukané a upršené babí léto v naší družince perfektně užili.