Požární ochrana očima dětí

Každoročně se zapojují naši žáci do celorepublikové soutěže POOD a už se stalo zvykem, že jsou úspěšní i v okresním kole. V letošním ročníku postoupilo do okresního kola 25 prací v kategorii literární, výtvarné a digitální technologii. Do Nového Jičína se letos pro ceny a diplomy rozjelo 12 našich žáků z 1. až 9. ročníku. Užili si na pódiu na Masarykově náměstí nejen svoji chvilku slávy, ale také doprovodný program, který zde 10. května probíhal celý den u příležitosti 50. výročí hasišského sboru ve městě. Zábavné bylo nejen hašení starou stříkačkou, ale také maskot Hasík, který dětem blahopřál a fotil se s nimi. Moc nás všechny těší, že jedna literární práce a video se umístilo na hodnocených místech také v krajském kole. Všem dětem, které se umístily na bedně, blahopřejeme, ale poděkování patří i všem ostatním zúčastněným, kteří jsou ochotni dělat něco navíc.