Projekt „Učíme se od předků aneb kouzlo zapomenutého“

Pro školní rok 2016/2017 se naše škola zapojila do projektu věnovaného starým řemeslům. Je realizován 70/04. ZO ČSOP Bartošovice. Během celého roku je jak pro žáky školy, tak pro širokou veřejnost připravena řada řemeslných aktivit, která již dnes upadají v zapomenutí a která dříve byla součástí zejména venkovského života. Snahou je oslovit místní komunitu, umožnit její setkávání a přispět k připomenutí a obnově starých řemesel. Pro žáky jsou připraveny praktické řemeslné dílny a exkurze.

Projekt je finančně podpořen Nadačním fondem Hyundai ve spolupráci s Nadací Open society fund Praha.

Projekt „Učíme se od předků aneb kouzlo zapomenutého“