Veselé plavání

Před dvěma roky jsme jeli poprvé s rodiči plavat na bazén do Kopřivnice. Akci podpořila finančně také KOŠ Bartošovice, takže rodiče s dětmi plavali za minimální náklady. Ještě loni jsme nazvali plavání novoročním, ale letošní termín už byl hodně únorový, tak jsme plavání přejmenovali na veselé. Určitě to bude do budoucna platný a výstižný název, protože pro všechny zúčastněné to byly veselé chvíle strávené se svými blízkými. A o to nám jde především.

Bazén jsme si opět pronajali na hodinu a půl. Letos už tam sice trénovali i mladí plavci, ale to nám zas tolik nevadilo, protože jsme využívali také malý bazén, páru a vířivku. Děti měly opět k dispozici i veškeré plavecké pomůcky, které znají z výuky plavání v rámci školy. I když byl termín „poplesový“, jelo nakonec 33 dětí a dospělých, nejvíc za celou dobu trvání akce. Někteří účastníci jeli po dobrých zkušenostech opakovaně, jiní vyzkoušeli plavání s námi poprvé. Půldruhá hodina nám uběhla jako nic a všichni si pochvalovali, jak dobře sobotní dopoledne využili. Dětem se věru ani nechtělo z vody a myslím, že už se těší na příští rok.

Nebyly nalezeny žádné obrázky