Vánoční jarmark

Stalo se již tradicí, že se na naší škole koná vánoční jarmark, a tak se i letos, již po deváté, ve čtvrtek 29.11. celá škola rozzářila nejen očima dětí ale i vánočními ozdobami, provoněla všemi vůněmi Vánoc a rozezněla libými tóny koled. Dopoledne malí i velcí koledníčci dodělali své vánoční zboží a netrpělivě čekali na odpolední prodej svých adventních věnců, stromečků, sněhuláků, perníčků, cukroví, oříšků, sirupů, různých ozdob, andělíčků, prostě všeho, co k vánoční atmosféře patří. Rodiče i děti si připomenuly vánoční zvyky, tradice, a to zdobení perníčků za pomoci paní Naděždy Škopkové, mohli chvíli posedět u lahodného svařáku nebo jen tak se zaposlouchat do příjemných vánočních písní v podání našich žákyň Anety Krištofové a Lucie Weissové. Deváťáci nabídli lákavé lahůdky pro naše bříška, a tak jsme si i letos náš jarmark patřičně užili.

Děkujeme rodičům a přátelům školy za pomoc a podporu. A do nového roku přejeme všem lidem dobré vůle štěstí, zdraví, lásku a porozumění.