Vánoční jarmark – poděkování

Ve čtvrtek 28. listopadu, jen chvíli před prvním adventem, proběhl již 10. vánoční jarmark, pořádaný Základní školou. Děti, učitelé, rodiče i prarodiče pracovali na výrobcích s vánoční tématikou, abychom se jimi mohli potěšit, zkrášlit si své příbytky nebo si je vychutnat. V příjemném prostředí, krásně vyzdobeného sálu obecního úřadu, pod designovým vedením paní Lucie Valentové, jsme se letos sešli poprvé. Stoly se prohýbaly pod výrobky dětí 1. – 8. ročníku a školní družiny, deváťáci s třídním učitelem panem Petřvalským a s pomocí maminek připravili opravdové lahůdky – zelnou polévku a kapra s bramborovým salátem. Nedalo se pohrdnout ani lákavými zákusky, koláčky či frgály. Všichni návštěvníci jarmarku si mohli také vyzkoušet zdobení perníčků pod vedením paní Veroniky Velčovské. Celkovou atmosféru podtrhla živá hudba žáků a pedagogů Základní školy. Koledami nám jarmark zpříjemnili hrou na flétnu Dorota Velčovská, na klavír Aneta Krištofová a Eliška Urbanová, zazpíval školní sbor a paní učitelky Jitka Buchlovská a Jana Černínová. Věřím, že jsme všichni prožili krásné a pohodové předvánoční odpoledne, na chvíli se zastavili i příjemně naladili a doufám, že se za rok zase sejdeme. Děkujeme všem, kdo se do našeho jarmarku zapojil.

IMG_4795 IMG_4792 IMG_4784 IMG_4783 IMG_4777 IMG_4797 IMG_4819 IMG_4822 IMG_4824 IMG_4799 IMG_4798 IMG_4800 IMG_4803 IMG_4805 IMG_4811