Logo školní kolekce

Týden uběhl jako voda a máme tady výherní logo. Výhercem se stává logo číslo jedna.
Děkujeme všem zúčastněným za hlasy pomoc s rozhodováním. Pokud nevyhrál váš favorit, doufáme, že nejste moc zklamáni, a že si i přesto něco pěkného pořídíte.

A jak to bude dál?

Od středy 16. listopadu do středy 30. listopadu nám bude zpřístupněn eshop.
Odkaz na něj bude zveřejněn zde na webu, na instagramu školy @zs_bartosovice a pošleme jej přes školu online.
Rádi bychom vám garantovali doručení do Vánoc, ale není to v našich silách. Firma bude schopná objednávku expedovat, ale nejsme schopni ovlivnit dopravce. Je proto nutné počítat s variantou doručení po Vánocích.
Prosím počítejte s delší dobou dodání než u běžných eshopů. Firma bude oblečení expedovat až po uzavření eshopu. Když si tedy objednáte hned 16. listopadu, objednávku očekávejte v půlce prosince.