Slavnostní zahájení školního roku 2023/24

V pondělí 4.9.2023 se na obecním sále v Bartošovicích konalo slavnostní zahájení školního roku 2023/24. Žáky a zaměstance ZŠ Bartošovice přivítal milým proslovem pan starosta Lumír Milák a ředitel školy Mgr.Zdeněk Plaček.

Přivítali jsme zde nové žáky školy a hlavně prvňáčky. Pasování prvňáčků na školáky proběhlo za pomoci deváťáků a třídní učitelky Mgr.Dagmar Červenkové. Žáci dostali slavnostní šerpu, dárek a květinu. Postupně procházeli balonky nazdobenou slavnostní bránou a zvonili si zvonkem do  1.třídy.

S úsměvem do školních lavic usedlo 13 prvňáčků.

V letošním školním roce máme také přípravnou třídu, kterou navštěvuje 13 žáků a učí je paní učitelka Mgr.Dagmar Šťastná.

Děkujeme za spolupráci obci Bartošovice, místnímu květinářství E-květinka a Lucii Vojtěškové.

Přejeme všem školní rok plný úspěchů, radosti a pohody.

IMG_4241