cvičné testy – matika 5

Dobrý den,

ať mi prosím děti vypracují na papír nebo do školního sešitu cvičné testy. Jejich odevzdání bude hodnoceno jako aktivita a plusy do závěrečného hodnocení. Za splnění budou pozitivně hodnoceni, pokud neodevzdají budou nehodnocení. Po návratu do školy, testy budu ale vyžadovat.

I. cvičný test

cvičné testy 1

Ideální termín odevzdání je 3. 4. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

II. cvičný test

pracovní sešit MATEMATIKA 2, celá strana 32

Ideální termín odevzdání je 8. 4. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

III. cvičný test

cvičný test 3 – zlomky

Ideální termín odevzdání je 17. 4. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

IV. cvičný test – dělení jednociferným číslem

cvičný test – dělení jednociferným dělitelem

Ideální termín odevzdání je 21. 4. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

V. cvičný test – dělení dvojciferným číslem

cvičný test – dělení dvojciferným dělitelem

Ideální termín odevzdání je 28. 4. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

VI. cvičný test – jednotky délky

cvičný test – jednotky délky

Ideální termín odevzdání je 4. 5. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

VII. cvičný test – jednotky času

jednotky času

Ideální termín odevzdání je 8. 5. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

VIII. cvičný test – jednotky hmotnosti

jednotky hmotnosti

Ideální termín odevzdání je 14. 5. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.

IX. cvičný test – jednotky objemu

jednotky objemu

Ideální termín odevzdání je 20. 5. 2020. Můžete posílat průběžně na školní mail milena.hromadkova@zsbartosovice.cz.