Týden 17 (20 – 24. 4.) anglický jazyk

Hodnocení – týden 17

Známky za aktivitu a známky za Wocabee najdete na Škola online.

Řešení:

50/1 must and musn´t

1. You mustn’t go in here
  2. You must stop
  3. You mustn’t touch the statue.
  4. You must take your shoes off.
  5. You mustn’t play football here.
  6. You mustn’t use a mobile phone.
  7. You must wear your seatbelt.

Dobrý den,

v příloze najdete práci na tento týden.

Na učení slovíček využívejte i nadále Wocabee. Ve středu 22. 4. 2020 kontroluji splnění balíčků 6/6 + přibyde nový balíček. Za týden, ve středu 29. 4. 2020 kolem 20.00 hod budu kontrolovat splnění balíčků 7/7. Kdo je bude mít splněné, dostane opět jedničku (domácí příprava, váha 100%).

Pár žáků ale s Wocabee trochu nestíhá. Pokud máte přístup na internet (přes mobil, tablet nebo počítač…) určitě toho využijte a pokračujte v procvičování. Jinak vám ostatní utečou a vám to bude chybět.

Dnes začínáme novou gramatiku – must a musn´t (příkaz a zákaz). Napište si poznámky do sešitu, podívejte se na videa s must, které jsem vám poslala, udělejte si online cvičení, kde hned uvidíte, jestli to máte správně nebo ne a vyplňte si cvičení v pracovním sešitě, které opět vyfoťte a pošlete na můj email zuzana.maternova@zsbartosovie.cz do pátku.

Pokud budete potřebovat pomoct, pište na Teams, případně můžeme udělat videohovor 🙂

A7 týden 17_zadání