Týden 19 (4.-7.5) anglický jazyk

Hodnocení – týden 19

Jedničky najdete na Škola online.

ŘEŠENÍ:

Pracovní sešit

Pracovní sešit 52/2 – Agreeing

2.can 3  have 4 did 5 was  6 will 7 am 8 do 9 did 10 am

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Dobrý den,

jaký byl váš prodloužený víkend? Už se těšíte na další? 🙂 Mezičasem musíte ale usilovně pracovat 🙂

Na Wocabee tento týden nepřibyl nový balíček, zopakujte si lekci č. 7.  Komu chybí více balíčků, soustřeďte se teď jenom na lekci č. 7 – balíčky L7/ A, B, C, D. Ve středu 6.5 2020 (mezi 7 a 21 hod) bude opakovací písemka, více informací ve Wordu.

V gramatice se naučíte jak vyjádřit souhlas „so do I / nor do I“ a taky si oprášíte minulý čas v online cvičení. Podívejte se na video, jak vypadá škola v Británii, a zodpovězte otázky pod textem. Video si poslechněte víckrát.

Navrhuji si společně zopakovat lekci č. 7 formou online hodiny. Přesný obsah hodiny a datum domluvíme na Teams (můj návrh je čtvrtek 15.00, napište mi na Teams svoje návrhy a domluvíme se).

Přihlaste se na stránku „umimeanglicky“ – návod ve Wordu!

Have fun 🙂

A8 týden 19 zadání