Čertovské řádění v ZŠ

Dne 3. prosince 2018 třída Berušek z MŠ Bartošovice navštívila ZŠ Bartošovice s velkým očekáváním. Děti 3. třídy si pod vedením paní učitelky Jitky Buchlovské připravily velmi bohatý program. Využily mikulášské tradice a přivítaly nás v tělocvičně, kde mohlo začít „čertovské řádění“. Děti si společně zahrály čertovskou honičku, kde musely nasbírat co nejvíce čertích ocásků. Poté následovala hra „Nebe, peklo, lávka“. Tady děti reagovaly na signál, který dávala paní učitelka. Všichni dávali velmi dobrý pozor, aby přeskočili vždy na správnou stranu – do pekla nebo do nebe. Poté si děti zahrály s kruhy a tam reagovaly na hudbu. Při zastavení si musely najít správný domeček dle pokynů paní učitelky a to nebe – modrý kruh, nebo peklo – červený kruh. Na závěr nechyběla ani čertí překážková dráha, které si děti užily asi nejvíce. Za odměnu potom každý dostal nadílku, ze které měly všechny děti velkou radost. Děkujeme paní učitelce Jitce Buchlovské za krásný čertovský zážitek.

Gabriela Steculová