KRABICE OD BOT 2019

Související obrázek

Již opakovaně probíhá předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice. Základní škola se do akce opět zapojuje. Prosíme rodiče, aby dětem pomohli připravit dárkovou krabici, na kterou uveďte pro koho je dárek určen (DÍVKA 7 – 8 LET, CHLAPEC 7 – 8 LET).  Případně můžou děti nosit jednotlivé dárky, krabici od bot, balící papír a zástupci ze žákovského parlamentu krabice doplní a zabalí.  Každý rok chybí dárky pro starší děti a přebývají dárky pro malé, proto jsme se rozhodli, že v letošním roce budeme vybírat dárky pro děti ve věku 7 – 8 let. Náš cíl je nasbírat 25 krabic pro dívky a 25 krabic pro chlapce.

Sběr dárků: 25. 11. – 2. 12. 2019

Co dětem zabalit?

Děti 7 – 8 let

  • školní a kreativní potřeby: sešity, tužky, fixy, vodovky, barvy
  • plyšáci, panenky, auta, traktory, postavičky z filmů
  • korálky, gumičky do vlasů, sponky
  • krabička na svačinu nebo láhev na pití
  • hezké oblečení
  • knížky, sešity se samolepkami, dětské časopisy
  • malý míček, švihadlo
  • menší hry, lego, karetní hry, puzzle, pexeso
Děti 7 - 8 let

BLIŽŠÍ INFORMACE : www.krabiceodbot.cz

Výsledek obrázku pro krabice od bot

Děkujeme, že se zapojíte.