Mapa školy – 2018

Milí žáci/učitelé/rodiče/zaměstnanci.

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Výsledky zveřejníme (na webu školy, na nástěnkách ve škole …) a budeme vás o nich informovat.

Šetření probíhá elektronickou formou, přístup do dotazníku „heslo“ vám posíláme po žácích. On-line aplikaci najdete na www.mapaskoly.cz – poté vpravo nahoře „Vstup do dotazníku“.

Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník. Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce.

Do kdy: Elektronický dotazník prosím vyplňte nejpozději do 28.2.2018. Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití.

Za Scio vám přejeme hladký průběh šetření.