Podzimní slavnost

23. 10. 2023 jsme místo učení moštovali, vařili, pekli štrůdl, tvořili a programovali. Na naší škole totiž probíhala podzimní slavnost, která vznikla pod záštitou ČSOP Bartošovice a byla plná dobrého jídla, humoru, kreativity a dobré nálady.

A co jsme všechno dělali?

Vařili jsme Guláš a pekli štrůdly

Co je lepšího než vonět čerstvě vařeným gulášem? Naši učitelé se spolu s žáky stali kuchaři a uvařili nám skvělý kotlíkový guláš.  Žáci zase za pomoci paních asistentek napekli voňavé štrůdly. A my všichni ostatní si moc rádi  pochutnali na jejich kulinářských dovednostech.

Pro ty, kteří toužili po technologii, jsme měli dílnu s LEGEM z kterého žáci tvořili robotického ducha.

Na Podzimní slavnosti jsme měli také hmyzí domečky, výtvarné dílny, dílnu pokusů, poetickou dílnu, kde jsme psali básně o kráse podzimu, a vytvářeli jsme květináče s lojem a zrním pro ptáčky. Bylo to skvělé propojení naší tvořivosti a zájmu o přírodu.

Na závěr bychom rádi poděkovali Farmě Luční Dvůr, za jejich podporu. Díky darovaným jablkům si naši deváťáci protáhli svaly u moštování. Děkujeme, že nám pomohli uspořádat nezapomenutelný podzimní den.

Byla to slavnost plná smíchu, zábavy a učení. Těšíme se na další podobné akce a na to, co nám přinese příští rok!

Více fotek a atmosféry najdete na našem instagramu @zs_bartosovice