Projektový den – záchranná stanice

Od vajíčka k mláděti, bylo téma exkurze do záchranné stanice v Bartošovicích, kterou 12. února 2020 navštívili děti ze školní družiny a badatelského kroužku. O tom, že je toto téma velmi zajímavé nás přesvědčil pan Kašinský. Děti bedlivě sledovaly klubání vajíček ptáků, jejich hnízda i krmení. Ukázal nám také expozici zvířat žijících v chráněné krajinné oblasti Poodří, která nás obklopuje. Děti se aktivně a úspěšně zapojily do určování zvířat. Ke konci prohlídky jsme se mohli podívat na zachráněné živočichy čekající na vypuštění do volné přírody i na trvalé obyvatele bartošovické záchranné stanice, které už není možné do volné přírody zařadit. Přesvědčili jsme se, že i v zimním období to v záchranné stanici „žije“ a je tu vždy spousta nových témat a zajímavostí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA