Sběr víček – poděkování ADRA

Sběr víček – stále vítaná forma pomoci

Plastová víčka – pro někoho je to kus nepotřebné umělé hmoty, pro někoho je to vstupenka na rehabilitační léčbu, například do sanatorií Klimkovických lázní. Ano, díky firmě, která recyklaci plastů všemožně podporuje, je to možné a tak jsme moc rádi, že také Základní škola Bartošovice v měsíci září 2018 vyhlásila opět sbírku různých materiálů např. papíru, hliníku či PET víček. Jsme vděční, že tímto vyhlášením sbírky se započala spolupráce další školy na Novojičínsku s naším Dobrovolnickým centrem ADRA ve Frýdku – Místku, které působí i v tomto regionu.

Tato konkrétní sbírka pomůže rodině Jendrulkových se přiblížit k vytoužené speciální rehabilitační metodě KLIM-THERAPY pro svého syna.
Koho zajímá příběh Lukáše, více se dozví na stránkách http://m.lukasjendrulek.webnode.cz/.
Děkujeme všem, kdo se do sběru PET víček zapojil. Vaší pomoci si moc vážíme.

Za Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

Leona Sroková
Fundraiser, Public Relations