Týden 13. (23. – 27. 3.) anglický jazyk

Týden 13 – hodnocení:

Slovíčka a písemka ve Wocabee – valná většina z vás má vysokou aktivitu na Wocabee a prošli jste všechny balíčky  , díky tomu jste písemku napsali výborně!! 🙂 🙂 🙂  Gratuluji! 🙂

Po skončení písemky viděl každý hned svůj výsledek.

I z důvodu, že ne každý má doma přístup k počítači, jsme se ve škole rozhodli písemky neznámkovat. Tato písemka byla ještě oznámená jako známkovaná, dávám vám tedy možnost rozhodnout se sami, jestli si písemku chcete nechat napsat. Předpokládám, že všechny jednička ano 😉 (16 až 15 slovíček správně), dvojky mi dají vědět (14 až 13 slovíček správně).

Poznámka k Wocabee: Aplikace Wocabee někdy „zlobí“ a i správnou odpověď vyhodnotí jako nesprávnou. Žádný strach!! Všechno vidím :-). V písemce mám možnost nesprávnou odpověď označit jako správnou, takže se na výsledky podívejte ještě jednou, jestli nemáte víc bodů. Také překlepy v českém jazyce jsem vám nepočítala jako chybu.

Trénujte, trénujte, trénujte, děláte to pro sebe 🙂 🙂 🙂.

Písemka z Wocabee poběží každý čtvrtek. Můžete otestovat svůj pokrok :-). Slovíčka budu průběžně doplňovat.

Gramatika online, listening, – vyhodnocení přímo na webu

Učebnice 61/1b – doplň sloveso. Např. 1. go to bed, 2. get dressed…

1. Go to bed
  2. Get dressed
  3. Have a meal
  4. Go/get home
  5. Have a nap
  6. Have a snack
  7. Go jogging
  8. Go to school
  9. Do the housework
  10. Have lunch

__________________

UPOZORNĚNÍ: Test na Wocabee čtvrtek 26.3.2020. Balíček slovíček  BC.  Otestujte sami sebe 🙂

__________________

Hello,

v příloze najdete práci na celý týden (pokud potřebujete víc času, můžu termín prodloužit do středy 1.4.2020).  Nezapomeňte zasílat na mail ;-). Rozložte si práci podle uvážení. A9 týden 13

Najdete tam cvičení na gramatiku, cvičení v učebnici,  poslech i doporučení na „miniseriál“ na youtube.

Trénujte i nadále slovíčka v aplikaci Wocabee. Najdete tam nové balíčky. Další písemka bude spuštěna ve čtvrtek 26.3.2020. Otestujte sami sebe 🙂

Have a wonderful week 🙂