Dárek v krabici od bot

Vážení rodiče a milé děti,

z celého srdce Vám děkujeme za pomoc při sbírce DÁREK V KRABICI OD BOT. Letos jsme si stanovili za cíl připravit kvůli koronavirové krizi dvě krabice za třídu. Díky Vám se nakonec podařilo společnými silami nasbírat 36 krabic pro kluky a pro holky ve věku 9 – 10 let. Jsme rádi, že jste se zapojili do charitativního projektu a přispěli přímo připravenou krabicí, nebo donesli jednotlivé dárky a sladkosti. Díky Vaší solidaritě budou mít vybrané děti o něco krásnější Vánoce. Letos se na dárky přišel podívat i Mikuláš s andělem a čertem.

Dále bych ráda poděkovala paní Mgr. Martině Kahánkové, která nám pomohla sbírku zorganizovat a převezla naše krabice s dárky do ostravské Diakonie, kteří dárky předají potřebným dětem.

DĚKUJEME ♥

IMG-20201211-WA0001