Druháci na sněhu

Konečně napadl sníh. Nebylo ho moc, ale i přesto jsme se rozhodli toho využít a rychle jsme domluvili akci na kopci.  Všechny děti byly schopné zajistit ze dne na den potřebný souhlas od rodičů a taky si donesly vhodný oděv a boby či sáně. Tak jsme vyrazili na kopec k Vincurům.  Děti byly nadšené a šlapaly celou cestu co nejrychleji, aby si co nejdéle užili čas na kopci. Převážně měli boby, talíře, jedny sáně. Na kopci jsme si domluvili pravidla, jak budeme jezdit, aby to bylo pro všechny bezpečné.  Musím přiznat, že všichni je dodržovali a ptali se, kdy mohou sjet.  Až na výjimky, které si zapomněly rukavice, proběhlo celé bobování v pohodě a nikomu se nic nestalo. Jednou si půjčila boby i paní vychovatelka a odvahu našla i paní učitelka a sjela si jednu jízdu na saních. Všichni jsme si dopoledne na sněhu pěkně užili a děti už se těšily na další tělocvik venku. Bohužel sníh už ve čtvrtek definitivně roztál, takže další hrátky na sněhu jsou v nedohlednu.